sklep@yanowska.pl

O MARCE

YANOWSKA to niewielka marka modowa, która tworzy z myślą o świadomych konsumentach, którym zależy na oryginalnych i niepowtarzalnych  produktach. Od początku istnienia w filozofii naszej marki kierujemy się paroma prostymi, a tym samym podstawowymi zasadami działania. 

  

Slow fashion to podstawa naszego działania, a tym samym świadomość własnych potrzeb modowych.

Bardzo dużą uwagę zwracamy na dobór tkanin. Stawiamy przede wszystkim na naturalne tkaniny: len, jedwab naturalny czy bawełna. Tkaniny, które zapewniają skórze oddech i komfort, jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Codziennie staramy się, by skład tkanin, z których szyjemy był jak najbardziej naturalny. 

 

Staramy się realizować idee etyczności w modzie poprzez promowanie współpracy z polskimi producentami. Wszystkie produkty szyte są w niewielkich szwalniach w Polsce, dzięki czemu wspieramy lokalne przedsiębiorstwa. Stawiamy na dobre relację i wsparcie naszej rodzimej gospodarki.  Dzięki temu, że cały proces produkcji odbywa nie w Polsce, mamy nad nim całkowitą kontrolę i jesteśmy pewni, że otrzymujecie produkt najlepszej jakości zgodny z filozofią naszej marki.

  

W naszych kolekcjach oferujemy za każdym razem minimalizm i klasykę w formie, co zawsze się sprawdza i nigdy nie wychodzi z mody. Rezygnujemy z niepotrzebnego przepychu oraz ślepego podążania za sezonowymi trendami. Wiele z naszych projektów jest i będzie niepowtarzalnych, a tym samym uniwersalnych i ponadczasowych.

 

Każdą naszą kolekcję projektujemy tak, by poszczególne elementy odzieży można było łączyć z poprzednimi sezonami. Tworzymy ubrania uniwersalne, które pasują niemal do wszystkiego. Promujemy styl oparty na funkcjonalnym podejściu do mody. Każda nasza spódnica, sukienka czy koszula zaprojektowana i uszyta jest tak, by mogła być założona na różne okazje.

 

Szanujemy tkaniny, z których wykonujemy dla Was odzież. W myśl idei „zero waste” wykorzystujemy wszystkie ścinki tkanin, które nam pozostały. I tak oto otrzymacie od nas gumkę do włosów oraz saszetkę z lawenda w prezencie, dzięki czemu poznacie również tkaniny, które wykorzystujemy w produkcji naszej odzieży.

 

Z szacunku dla naszej planety codziennie wdrażamy eco packing, system ekologicznego pakowania Waszych zamówień. Przesyłki trafiają do Was w kartonowym opakowaniu, które nadaje się do ponownego użycia i może ulec biodegradacji. W środku znajdziecie bibułkę, informacyjne pocztówki oraz papierową metkę, a wszystkie folie, które używamy do pakowania są w pełni biodegradowalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium