sklep@yanowska.pl

Szept piasku.

0
Szept piasku.

Słońce leniwie chowa się za horyzontem, malując niebo na pastele, a Ty stoisz na skraju bezkresu.  Ciepły piasek muska Twoje bose stopy, delikatnie je otulając i ogrzewając.

Czujesz jego strukturę - drobne ziarenka przesypują się przez palce, niczym maleńkie kryształki. W powietrzu unosi się charakterystyczny zapach piasku - ciepły, mineralny, z nutą słoności.

Na Tobie lniany top, delikatny i przewiewny jak sama pustynia. Dopełniają go jedwabne spodnie w kwiaty, niczym oazy kwitnące pośród piasków. Narzucona nonszalancko koszula dodaje stylizacji nutki tajemniczości i swobody. Czujesz się jak cyganka - wolna, niczym wiatr, z mocą możliwości, jak pustynia.

Zamykasz oczy i bierzesz głęboki wdech. W płucach czujesz ten zapach, suchy i ostry, ale nie pozbawiony przyjemnej woni. W uszach szum wiatru, który szepcze opowieści pustyni. W sercu spokój i harmonia.

To jest Twój czas. Czas na relaks, na wyciszenie, na odnalezienie siebie. Czas, by zapomnieć o codziennych troskach i po prostu być.

Otwierasz oczy i patrzysz w dal. Bezkres pustyni rozciąga się przed Tobą, niczym symbol nieskończonych możliwości. Czujesz, jak w Tobie budzi się nowa energia, siła i odwaga.

Jesteś gotowa na wszystko.

 

Lniany wiązany top, ANTIQUE PINK; Jedwabne spodnie, NOELIA; Lniano-wiskozowa koszula magenta, ALISA

 

Zdjęcia: Joanna Targosz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium