sklep@yanowska.pl

WE ARE ECO

YANOWSKA to niewielka marka modowa, która tworzy z myślą o świadomych konsumentach, którym zależy na oryginalnych i niepowtarzalnych  produktach, wykonanych w duchu zrównoważonej mody, która jak najmniej szkodzi środowisku. 

Od początku istnienia w filozofii naszej marki kierujemy się paroma prostymi, a tym samym podstawowymi zasadami działania. 

  

Slow fashion to podstawa naszego działania, a tym samym świadomość własnych potrzeb modowych.

Bardzo dużą uwagę zwracamy na dobór tkanin. Stawiamy przede wszystkim na naturalne tkaniny: len, jedwab naturalny czy bawełna. Tkaniny, które zapewniają skórze oddech i komfort, jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Codziennie staramy się, by skład tkanin, z których szyjemy był jak najbardziej naturalny. Nasze tkaniny kupujemy lub produkujemy lokalnie, w Polsce bądź zamawiamy z Francji czy też z Hiszpanii. 

 

Staramy się realizować idee etyczności w modzie poprzez promowanie współpracy z polskimi producentami. Wszystkie produkty szyte są w niewielkiej szwalni w Polsce, dzięki czemu wspieramy lokalne przedsiębiorstwa. Stawiamy na dobre relację i wsparcie naszej rodzimej gospodarki.  Dzięki temu, że cały proces produkcji odbywa nie w Polsce, mamy nad nim całkowitą kontrolę i jesteśmy pewni, że otrzymujecie produkt najlepszej jakości zgodny z filozofią naszej marki.

  

W naszych kolekcjach oferujemy za każdym razem minimalizm i klasykę w formie, co zawsze się sprawdza i nigdy nie wychodzi z mody. Skupiamy się na prostocie i szerząc ideę „Less is more”, czyli mniej znaczy więcej, rezygnujemy z niepotrzebnego przepychu oraz ślepego podążania za sezonowymi trendami. Wiele z naszych projektów jest i będzie niepowtarzalnych, a tym samym uniwersalnych i ponadczasowych.

 

Każdą naszą kolekcję projektujemy tak, by poszczególne elementy odzieży można było łączyć z poprzednimi sezonami. Tworzymy ubrania uniwersalne, które pasują niemal do wszystkiego i tym samym zachęcamy do tworzenia garderoby kapsułowej, która poprzez niewielką ilość ubrań pozwala na ich nieskończone miksowanie. Promujemy styl oparty na funkcjonalnym podejściu do mody. Każda nasza spódnica, sukienka czy koszula zaprojektowana i uszyta jest tak, by mogła być założona na różne okazje.

 

Szanujemy tkaniny, z których wykonujemy dla Was odzież. W myśl idei „zero waste” wykorzystujemy wszystkie ścinki tkanin, które nam pozostały. I tak oto otrzymacie od nas gumkę do włosów oraz saszetkę z lawenda w prezencie, dzięki czemu poznacie również tkaniny, które wykorzystujemy w produkcji naszej odzieży.

 

Z szacunku dla naszej planety codziennie wdrażamy eco packing, system ekologicznego pakowania Waszych zamówień. Przesyłki trafiają do Was w kartonowym opakowaniu, które nadaje się do ponownego użycia i może ulec biodegradacji. W środku znajdziecie tylko bibułkę, informacyjne pocztówki oraz papierową metkę, a wszystkie folie, które używamy do pakowania są w pełni biodegradowalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium