W ramach idei #zerowaste z resztek lnianych oraz jedwabnych tkanin powstały gumki do włosów, które losowo dorzucamy do każdego Waszego zamówienia powyżej 250 zł. 

Gumki uszyte zostały z dwóch lub trzech skrawek różnych tkanin. Jest ich sporo i są przeróżne. Zestawić je możecie z odzieżą, którą znajdziecie w naszym sklepie.

Gumki jedwabne drukowane, jak wyprzedana już spódnica FLORAL 1 oraz FLORAL 2, nasza nowość jedwabna spódnica FLORAL 3, jedwabne naturalne, jak spódnica NATURAL SILK, lniane gładkie - krótka spódnica BLUE SEA, długa spódnica PAPAYA, wyprzedana już spódnica MANGO, sukienka BEIGE lub też w kratkę, jak koszula z krótkim bufiastym rękawem SAND BEIGE oraz bawełniane drukowane w piękne róże, jak falbaniasta spódnica ROSES.

 Każda z tych gumek stworzona jest z myślą o Was i o tym, by być PREZENTEM dla Was i podziękowaniem za złożone zamówienie.

 

 

Pamiętaj jednak proszę, że zwracając, całość zamówienia lub jego cześć, co spowoduje obniżenie jego wartości poniżej kwoty 250 zł, powinnaś zwrócić również gumkę do włosów. W przeciwnym wypadku traktujemy to jako zakup i odliczamy 59 zł od kwoty do zwrotu.

Liczymy na Twoje zrozumienie w tej sprawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl