W ramach idei #zerowaste z resztek lnianych oraz jedwabnych tkanin powstały gumki do włosów, które losowo dorzucamy do każdego Waszego zamówienia powyżej 250 zł. 

Gumki uszyte zostały z dwóch lub trzech skrawek różnych tkanin. Jest ich sporo i są przeróżne. Zestawić je możecie z odzieżą, którą znajdziecie w naszym sklepie.

Gumki jedwabne drukowane, jak wyprzedana już spódnica FLORAL 1 oraz FLORAL 2, nasza nowość jedwabna spódnica FLORAL 3, jedwabne naturalne, jak spódnica NATURAL SILK, lniane gładkie - krótka spódnica BLUE SEA, długa spódnica PAPAYA, wyprzedana już spódnica MANGO, sukienka BEIGE lub też w kratkę, jak koszula z krótkim bufiastym rękawem SAND BEIGE oraz bawełniane drukowane w piękne róże, jak falbaniasta spódnica ROSES.

 Każda z tych gumek stworzona jest z myślą o Was i o tym, by być PREZENTEM dla Was i podziękowaniem za złożone zamówienie.

 

 

Pamiętaj jednak proszę, że zwracając, całość zamówienia lub jego cześć, co spowoduje obniżenie jego wartości poniżej kwoty 150 zł (gumka bawełniana) lub 250 zł (gumka lniana), powinnaś zwrócić również gumkę do włosów. W przeciwnym wypadku traktujemy to jako zakup i odliczamy 59 zł od kwoty do zwrotu.

Liczymy na Twoją wyrozumiałość w tej sprawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl